Dojarz

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 10/06/2016
    • Koniewo, warmińsko-mazurskie, Polska

Witam,

Poszukuje pracownika na gospodarstwo zajmujące się hodowlą bydła mlecznego. Gospodarstwo Znajduje się w Holandii.

Główne obowiązki:

- samodzielny, mechaniczny dój krów;

- na życzenie gospodarza wszystkie inne prace związane z prowadzeniem tego typu gospodarstwa;

Wymagania:

- minimum 6 miesięczne doświadczenie przy doju mechanicznym krów:

- komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, holenderski;

- własny środek transportu;

- motywacja i chęć pracy w weekendy i święta;

- ropoczęcie pracy od zaraz;

Zapewniamy:

- legalną pracę, na długi okres czasu (pierwsza umowa na rok z miesięcznym okresem próbnym);

- od 50h tygodniowo;

- stawka 9,26 euro brutto / godzina;

- ubezpieczenie opłacane przez pracownika 19,95 euro / tygodniowo;

- zakwaterowanie (płatne 50 euro / tygodniowo);

- zwrot kosztów przejazdów;

- dogodny system urlopowy (aktualnie 8 tyg. pracy następnie 4 tyg. urlopu);

Aplikację (CV zawierające szczegółowy opis doświadczenia na gospodarstwach zajmujących się hodowlą bydła mlecznego) proszę wysyłać na adres email:

pawel@sterwerk.nl

lub/i wypełnić formularz na stronie:

www.pl.sterwerk.com/rejestracja-wniosku

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem

    Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem

    Inne prace Lublin (lubelskie) 25/11/2020 Brak Ceny

    Zakres obowiązków: • Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek • Sortowanie, przekładanie jaj • Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt • • Oferujemy: • • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfika...

  • Analityk ze znajomością języka angielskiego - praca zdalna / z orzeczeniem

    Analityk ze znajomością języka angielskiego - praca zdalna / z orzeczeniem

    Inne prace Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) 25/11/2020 Brak Ceny

    Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Analityk ze znajomością języka angielskiego - praca zdalna Podstawowe obowiązki: • obsługa dokumentacji w języku angielskim, • wprowadzanie danych do systemu, • weryfikacja poprawnośc...

  • Serwisant instalacji klimatyzacji i wentylacji

    Serwisant instalacji klimatyzacji i wentylacji

    Inne prace Zabrze (śląskie) 19/11/2020 Brak Ceny

    Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnyc...